Myprincess.pl

Dodatki komunijne

Dodatki komunijne

Dzień I Komunii Świętej jest czasem wyjątkowym, zarówno dla dziewczynek jak i ich rodziców. Sukienka komunijna na ten dzień powinna być skromna i adekwatna do uroczystości. Jednak skromnie na musi znaczyć nudno.

Jednym z najważniejszych elementów komunijnej stylizacji jest oczywiście fryzura. Dziewczynki na długo przed tą ważną datą zapuszczają włosy, by w dniu Komunii mieć na głowie piękną fryzurę. Na głowę zakładamy wianek komunijny, który jest prawdziwym hitem spośród dodatków do włosów. Oczywiste jest, że przy wyborze rodzaju wianka komunijnego ważne jest wzięcie pod uwagę stylizację dziecka, tak by wszystko wyglądało spójnie i nadawało dziewczęcy charakter.

Wianki komunijne

Sklep www.myprincess.pl oferuje bardzo szeroki wybór wianków komunijnych. W naszej ofercie znajdziecie zarówno całe białe wianki, jak i zdobione pudrowymi lub fioletowymi kwiatami. Wianki jakie Wam proponujemy mogą posiadać kokardę z tyłu lub nie. Większość wianków ma stały wymiar, ale są też takie, które można regulować. Jak widać wybór jest bardzo duży i niestety również niełatwy, ale może być to także okazja do wspólnie spędzonego czasu – wybór modelu, który zachwyci i mamę i córkę.

wianek komunijny dla dziewczynkiwianek komunijny biały dla dziewczynkiwianek komunijny jak żywywianek komunijny dziewczęcy

Opaski komunijne

Warto też zaopatrzyć się w opaskę na głowę by móc ją założyć córce podczas przyjęcia. Jest bardzo wygodnym, ale zarazem efektownym dodatkiem. Opaski komunijne w naszym sklepie są bardzo różne, począwszy od bardzo skromnych i delikatnych, po bogato zdobione kwiatami.

opaska komunijna dla dziewczynkiopaska komunijna dziewczęcaopaska komunijna na włosyopaska na włosy komunijna

Ozdoby na rękę

Do kompletu można również dobrać ozdobę na rękę. Wzór może być taki sam jak na wianku, co będzie tworzyć spójną stylizację komunijną.

ozdoba na rękęozdoba na rękę dla dziewczynkiozdoba dla dziewczynki na rękę

Ozdoby na świecę

Ciekawym dodatkiem jest także ozdoba na świecę, która motywem również będzie korespondować z wiankiem komunijnym czy opaską. Taki komplet będzie pięknie wyglądał na komunijnych fotografiach.

ozdoba na świecę do komunii

Rękawiczki komunijne

Wiele mam jako uzupełnienie kreacji komunijnej wybiera rękawiczki. Rękawiczki komunijne to klasyczny dodatek do stylizacji komunijnej, który poprzez swój niecodzienny charakter idealnie podkreśla odświętny strój.

rękawiczki komunijnerękawiczki do komuniikomunijne rękawiczki

To, w czym nasze dziecko przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej jest ważne, ale nie najważniejsze. Dajmy dziecku swobodę i prostotę w wyglądzie. Nie zapomnijmy o tym, że najważniejsza tego dnia jest duchowa strona sakramentu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium