NAPISZ DO NAS   |   ZADZWOŃ +48 668 566 576
Produkt polski   |   NEWSLETTER

Pokaz charytatywny gwiazdy dzieciom

56.jpg

Niestety z powodu sytuacji epidemiologicznej tegoroczny charytatywny pokaz gwiazd „Lato czeka” został odwołany. Jednak z informacji organizatorów, wiemy, że spotkamy się zimą.

Charytatywny pokaz gwiazd to coroczna impreza organizowana w Grodzisku Mazowieckim. Gwiazdy pojawią się na wybiegu w towarzystwie dzieci z potrzebujących rodzin. Dotychczas w akcji udział wzięli m.in. Anita Sokołowska, Edyta Herbuś, Katarzyna Glinka, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Tomaszewska, Elżbieta Romanowska, Michalina Sosna, Katarzyna Ptasińska, Karol Strasburger i Robert El Gendy. Celem imprezy jest zapewnienie małym modelom nowych ubrań, a także wyjazdu na upragnione wakacje. – Ubrania trafiają do dzieci z ubogich rodzin, które wskazał grodziski Ośrodek Pomocy Społecznej. Dzieciom fundujemy też wyjazdy wakacyjne – mówi nam Hanna Głowacka, organizatorka pokazu. Niestety w tym roku letnia edycja pokazu została odwołana, ale powróci zimową porą.

My również pojawimy się na tym pokazie. Od samego początku wspieramy tę ideę i wszystkie małe dziewczynki występują w kreacjach Myprincess.pl.

Kilka fotek z poprzednich pokazów

#myprincess

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium