Myprincess.pl

Modnie czy wygodnie? Co wybrać?

Modnie czy wygodnie? Co wybrać?

Ubranka dla dzieci niejednokrotnie ślicznie wyglądające niestety okazują się niepraktyczne i ograniczające swobodny ruch w czasie zabawy. Ma to wpływ na hamowanie rozwoju i umiejętności motorycznych naszych pociech. Nie zachęca także do podejmowania prób uczenia się nowych rzeczy np. wchodzenia na drzewo. Jeśli nasze dziecko ma obawę, że zniszczy lub ubrudzi ubranko w czasie zabawy, to czy o to właśnie nam chodziło ubierając je na plac zabaw?

Dziecko czujące się swobodnie w swoim ubraniu, to dziecko mogące w pełni zaangażować się w swoją zabawę i różne wyzwania towarzyskie. Zatem warto pozwolić im na uczestniczenie w wyborze garderoby, zwłaszcza, że to one będą ją nosić????

Czyli jednak wygodnie

Na szczęście jest sklep myprincess.pl, w którym możemy kupić ubrania dla dziewczynki wygodne i modne jednocześnie, bo wygodnie nie znaczy wcale nudno! Bawełniane legginsy nie muszą być tylko jednokolorowe. W sklepie znajdziemy wiele ciekawych propozycji od delikatnych pastelowych wzorów, po wielobarwne kwieciste printy, które zadowolą najbardziej wymagające klientki.

Może się jednak zdarzyć tak, że nasza córka zapragnie, nawet na podwórko, zakładać prześliczne jednak nie do końca wygodne sukienki. Czy powinniśmy się na to godzić? Myślę, że jak najbardziej tak???? Dzieciństwo to czas kiedy nasze pociechy budują swój wizerunek i uczą się, jak odbierają je inni – pozwólmy im na eksperymentowanie i zdobywanie własnych doświadczeń. Oczywiście pod naszym czujnym okiem obserwatora ????

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium