Myprincess.pl

BacK TO SchooL - Księżniczka wraca do szkoły!

BacK TO SchooL - Księżniczka wraca do szkoły!

Powrót do szkoły już niebawem!!! Przygotuj dla swojej księżniczki cudowną stylizację na to szczególne wydarzenie.

Rozpoczęcie roku szkolnego – jak ubrać księżniczkę

Jak ubrać małą damę na rozpoczęcie roku szkolnego? Czy są jakieś wymagania co do stroju na pierwszy dzień szkoły? Te pytania z końcem wakacji zadają sobie nie tylko rodzice, ale także uczniowie. Podpowiemy, jaki strój obowiązuje obecnie na rozpoczęciu roku szkolnego i co najlepiej założyć. Myprincess.pl przygotowało specjalnie na ten dzień kolekcje SZKOŁA.

Może zestaw spódnica i bluzka?

W szkołach od wielu lat obowiązują zasady, które definiują strój podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego. Najczęściej zalecanym ubiorem dla dziewczynek są granatowa lub czarna spódnica i biała bluzka. Idealna będzie zarówno bluzka z krótkim jak i długim rękawem.

Stylizacja do szkoły Myprincess Stylizacja do szkoły Myprincess Stylizacja do szkoły Myprincess


A może jednak sukienka...

Wszystko zależy również od rodzaju placówki oraz od obecnie panującej wśród uczniów mody. Obecnie dziewczęta bardzo często decydują się także na założenie jednolitej sukienki w białym, czarnym, szarym lub granatowym kolorze lub rezygnują ze spódnicy na rzecz spodni lub legginsów w podobnych kolorach.

Sukienka do szkoły Myprincess Sukienka do szkoły Myprincess Sukienka do szkoły Myprincess Sukienka do szkoły Myprincess Sukienka do szkoły Myprincess Sukienka do szkoły Myprincess

Stylizacja na ten szczególny dzień powinna być schludna i elegancka i to bez względu na to, czy nasz smyk dopiero rozpoczyna naukę w szkole, czy po prostu idzie do kolejnej klasy. W przypadku uczennic klas pierwszych ubiór ma jednak wyjątkowe znaczenie, bo to w takim wydaniu nasza księżniczka po raz pierwszy zaprezentuje się swoim nowym kolegom i nauczycielom. Dobrze byłoby zatem, aby podczas swojego debiutu czuła się ładnie i komfortowo.

Dodatki dla dziewczynek

W tak eleganckiej stylizacji nie możemy oczywiście zapomnieć o dodatkach, które dodadzą kreacjom szyku. Pięknie będą wyglądały kokardy w klasycznych kolorach. Ciekawą propozycją będą również białe podkolanówki, niezwykle modne w tym sezonie.

Dodatki dla dziewczynek Myprincess Dodatki dla dziewczynek Myprincess Dodatki dla dziewczynek Myprincess Dodatki dla dziewczynek Myprincess Dodatki dla dziewczynek Myprincess Dodatki dla dziewczynek Myprincess
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium